- Бренд:
- Модель:20086111700
- Доступно:Нет в наличии0
Паста для шугарингу Honey Sugar Рaste GLOBALFASHION, 350 г
Honey Sugar Рaste Global Fashion - універсальна паста середньої густини, призначена для цукрової депіляції. Паста виготовлена з натуральних інгредієнтів, що робить її абсолютно безпечною та гіпоалергенної.
Паста застосовується як у бандажній, так і в мануальній техніці шугарингу, а також має легкий приємний медовий аромат.
Розігрівати пасту не обов'язково. Перед депіляцією використовуйте спеціальний засіб перед депіляцією, та тальк, а після депіляції - масло або інший засіб для видалення залишків пасти та пом'якшення шкіри.
До складу пасти входять тільки натуральні компоненти: фруктоза, глюкоза та артезіанська вода, що робить її безпечною для чутливої шкіри і не викликає подразнення, а також перешкоджає появі набряклості. Щоб видалити її залишки з тіла, достатньо просто змити їх теплою водою.>aste середньої консистенції застосовується для депіляції всіх видів волосся завдовжки від 1-2 мм. Підходить для роботи в жарких умовах, може використовуватися в домашніх умовах. Особливо добре цукрова паста видаляє вросле і прядив'яне волосся. Може використовуватися у всіх зонах, ідеальна для застосування в зоні пахв та бікіні. Склад: глюкоза, фруктоза, вода. Оптимальна температура цукрової пасти для роботи 27-28 °C.
Спосіб застосування: на чисту шкіру нанесіть проти зростання волосся тальк. Візьміть невелику кількість пасти за допомогою шпателя і розімніть її руками до консистенції. Нанесіть масу на потрібну ділянку проти зростання волосся, добре притискаючи. Різким рухом зірвіть пасту за зростанням волосся. Видаліть залишки пасти за допомогою теплої води. Для того, щоб паста не залипала на шкірі рекомендується використовувати рукавички при роботі.










