• Рейтинг:
  • Бренд:
  • Модель:
    Lock-It Setting Powder Brush #20
  • Доступно:
    2 шт.
473 грн.
Є в наявності

Познайомтеся з ідеальною пензлем для нанесення розсипчастої пудри і поліпшення всього обличчя!

Пензель для сипучих продуктів Lock-It Setting народився після тестування десятків інших пензлів, з метою створення ідеального інструменту для використання з нашою основною новаторською порошковою установкою Lock-It.

Наш характерний силует великий і пухнастий із закругленими, конусоподібними щетинками - таємницею художника для ефективного, але непомітного нанесення!

Порошок рівномірно розподіляється по всій особі, тому ви отримуєте м'яку, розсіяну вуаль порошку одним легким рухом.

Понад м'які синтетичні щетинки призначені для нанесення найвагоміших, тонко подрібнених порошків, таких як пудра для фіксації, для м'якої матової поверхні, яка рівномірно розмиває дефекти та згладжує текстуру шкіри.

З гладкою ручкою стилета, натхненною мітлою відьми, ця кисть має міцні акрилові ручки, розраховані на ергономічне захоплення та максимальний контроль!

«Я об'єдналася з моїм колективом KvD Artistry Collective, щоб створити найефективніші пензлі, використовуючи синтетичні волокна вищої якості, які імітують той же дистрибутив продукту, який ви отримаєте від тварин щетинок». -Kat Von D

Ви дивилися